Vyberte stránku

Vítejte na stránkách společnosti Valachia Promotion.

Co vám můžeme nabídnout? Není toho málo. Zvládneme pro každého klienta připravit speciální řešení reklamní a PR kampaní na míru.

Venkovní reklama? ANO, máme a jsme schopni vaši reklamu dostat na zajímavá místa, aniž byste vytáhli paty z vaší kanceláře.

Grafický design? ANO, umíme. Loga, reklamní tabule, plachty, reklamní polepy, tvarové poutače, řezaná grafika. Nějaké další přání?

Sociální sítě? ANO, zajistíme. Dokážeme srozumitelnou komunikací lidi přesvědčit k tomu, aby sami začali vaši společnost na sociálních sítích sledovat.

Mediální servis? ANO, vše podle přání a zadání.  PR texty, copywriting, krizová komunikace, inzerce do médií, s tím vším vám rádi pomůžeme.

Tisk? ANO, zařídíme. Tiskárny sice nevlastníme, nicméně cokoliv podle vašeho zadání a přání vytisknout necháme u našich partnerů. A když říkáme cokoliv, tak tím myslíme cokoliv. Rychle, levně, kvalitně.

Nápady? ANO, máme. Právě kreativní nápady, příběhy a emoce dokážeme do vašich kampaní dostat.

Umíme úplně všechno? NE, kdepak, upřímně to přiznáváme. Ale když narazíme na strop svých schopností, víme, kam se obrátit. Spolupracujeme s kreativními profesionály z různých oborů. S řešením vašich zakázek nám pomáhají špičkoví fotografové, výtvarníci, designéři, grafici i žurnalisté.